Sektörel Yayıncılık

Sanayi sektörüne yönelik yayınladığımız 6 farklı dergimiz ile sektörel yayıncılıkta lider bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Web & Yazılım

Markanızı ve sizi en doğru şekilde yansıtan profesyonel web siteleri hazırlıyor ve her firmaya özgün içerik, görsel ve tasarımlarla fark yaratıyoruz.

Sosyal Medya

Günümüzde dijitale dönen yaşam şeklimiz ile birlikte her markanın sosyal medyada aktif olması gerektiğini savunuyoruz. Unutmayın sosyal medya sizin yüzünüzdür.

Medya Planlama

MM Medya olarak; hitap edilmek istenen hedef kitleyi belirliyor ve uygun mecralarda derinlemesine araştırma yaparak hizmetinize sunuyoruz.

Hakkımızda

MM Medya, Metal Medya adıyla 2006 yılında faaliyetlerine başladı. 30 yılı aşkın birikim ve tecrübeye sahip yönetici kadrosu tarafından, sektörel dergi yayıncılığı yapmak maksadıyla kuruldu.

Yayıncılıkta faaliyet alanı olarak ağır sanayiyi belirledi. 2007 yılının ocak ayında ilk dergisini okuyucularıyla buluşturdu. Takip eden her yılda yayın hayatına yeni dergiler kazandırdı.

Dergi yayıncılığına paralel olarak farklı alanlarda da hizmet vermeye başladı. Bugün bakıldığında, bünyesinde 6 farklı sektörel dergi bulunan MM Medya, birçok alanda müşterilerine hizmet veren, ulusal ve uluslararası firmalara yönelik çalışan bir ajans haline geldi.

Photo of People Doing Handshakes

Demir çelik üreticilerini, makine imalatçıları, tedarikçi firmalar ve nihai kullanıcılarla buluşturan, sektördeki gelişmeleri okuyucuları ile paylaşan, gelişme ve sorunları toplu olarak ortaya koyan ve tartışılmasını sağlayan Demir Çelik Store dergisinin, kurduğu iletişim köprüsü ile sektörümüze sağladığı katkılara teşekkür ediyorum.

Fadıl DEMİREL - KARDEMİR A.Ş. Eski Genel Müdürü

Demir Çelik Store dergisi’ni 5 yıldır sürdürdüğü başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eder, Türk sanayisine ve demir çelik sektörüne bugüne kadar sağladığı katkıların gelecekte de devam etmesini dilerim.

Tuğrul KUDATGOBİLİK - TİSK Onursal Başkanı

Demir Çelik Store dergisi’nin yöneticilerini çok öncelerden tanıyorum, dergiyi ve başarılarını yakından takip ediyorum. Gelişmişlikte en önemli konulardan birisi bilgiyi paylaşarak yaymak, ilgilileri ve toplumu doğru bilgilendirmektir.

Kerim DERVİŞOĞLU - Kibar Holding Yatırımlar Eski Grup Başkanı

5 yıldır demir çelik sektörünün temsilcilerini buluşturan, sorunların gündeme getirilmesine ve tartışılmasına imkan sağlayarak önemli bir iletişim gücü yaratan Demir Çelik Store dergisi, sektörün lider ve referans dergisi olma hedefine ulaşmıştır.

Doç. Dr. Dilek KURT - Türk Alman Üniversitesi

Demir Çelik Store; kendini hızlı geliştiren, takipçi, toparlayıcı bir dergi. Kabına sığmayan bir canlılığı var. Zor günlerde başarılı olmasının sırrı da bu herhalde... Bu temponun yıllarca sürmesini dilerim.

Tuncay SERGEN - YİSAD Yönetim Kurulu Üyesi / Sergen Metal Yönetim Kurulu Başkanı

Derginizin, Demir Çelik sektöründe önemli bir boşluğu doldurmasından dolayı memnuniyet duymaktayız. Doyurucu haberleri, röportajları ve araştırmaları ile her sayınızı Tuğçelik ekibi olarak takip ediyoruz.

Mehmet NERGİZ - Tuğçelik Yönetim Kurulu Başkanı

Demir Çelik Store dergisi, yayın hayatına başladığı ilk günden bugüne, kaliteli baskısı ve dolgun muhtevası ile çelik sektörümüzün yakından takip ettiği bir dergi olma vasfını taşıyor.

Veysel YAYAN - Demir Çelik Üreticileri Derneği Genel Sekreteri

Demir Çelik Store bugün sektörde en çok sözü edilen sektör dergisi olma özelliğini taşımaktadır. Fuar ve sektör takipçiliği, halkla ve sektör çalışanlarıyla ilişkiler, gerçekçi bilgi akışıyla gözle aranan bir yayın organı haline gelmiştir.

Mehdi CULAZADE - İranlı Sanayici ve İşadamları Derneği (İSİAD) Genel Sekreteri